אודות בן סלע

נולד במנהטן (כן, יש לו אזרחות!) ב – 16/11/81. את מרבית חייו בילה ברעננה. מגיל צעיר החל בן לגשש את דרכו אל הבמה, החל מלימוד דרמה אצל נסיה רז בבית ספר לאמנויות "קלעים" ועד להצטיינות בבגרות בתאטרון תחת הדרכתה של סופי מושקוביץ.

באוגוסט 1999, התגייס לצה"ל ושירת שם כמדריך צניחה, לאחר השיחרור והטיול הגדול פתח חברת מכירות בארה"ב, שם גר שנתיים עד אשר הגיע לעיר הגדולה – ת"א!

בן למד תיאטרון בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, משחק מול מצלמה אצל ליאת ביין, פיתוח קול אצל מאיה אבידן, "שקט מצלמים רעש" עם שמי זרחין, רם נהרי, דרור שאול ורני בלייר, "לשחק את המשחק" עם ירון כפכפי ורני סער, סדנת יוצרים עם אלון אבוטבול, "ללהק את עצמך" אצל אורית אזולאי ו"מלהקים אינטנסיב" עם המלהקות גלית אשכול, מירב נחום, אסתר קלינג ולימור שמילה.

בטח ראיתם אותו בסדרות "מתים לרגע", "תא גורדין", "חברות", "המשרד", "ראש גדול", "אולי הפעם", "עוד משפחה וחצי", "התל אביביות" (גרסה ישראלית לסקס והעיר) ו"מטר שבעים" ששודרו בערוצים השונים.

לא קל במקצוע וצריך גם להתפרנס (יותר ממאה סרטי סטודנטים לא עזרו בענין הזה) אז בינתיים הופיע בן בעשרות פרסומות, קליפים, סרטי תדמית וקמפיינים שונים, איכשהו יצא ככה שבן הוא האבא הסטראוטיפי המוצלח שמפרסם בערך הכל…

מה זה הכל? אם במקרה תיכנסו לערוץ היוטיוב שלו, אלה רק חלק קטן מהפרסומות שתמצאו שם: פלאפון, מיטב דש, איקאה, iDigital, המשביר לצרכן, ביתילי, קפה קפה, סינמול, שטראוס-עלית, פרימור, טייני לאב, נביעות, דור אלון, סיאט, בזק, כתר פלסטיק, ארקיע, אושר עד, 888, שיכון ובינוי נדל"ן, סודה סטרים, אורביט, אמדוקס, בלנדר, קניוני עזריאלי, טיטולים ועוד הרבה.

בשם האמנות שיחק בן בהצגות "לפעמים", "דודה ליזה", במחזמר "בליינד דייט" ובסאטירה הצבאית שעשתה הרבה בלאגן ברשת, "המחלקה".

על המסך הגדול הופיע בן בתפקיד הראשי בסרט "כביש 40 דרום" ובתפקידי אורח בסרטים "זינוק בעליה" ו"הלומים".

כיום בן עובד בחברת "דוקטור התלהבות" – מעביר הרצאות לחברות וארגונים בכל הארץ בנושא התלהבות, פרופורציה, חמלה, ניהול קושי וזריקת אנרגיה לחיים. בנוסף לכך הוא מלמד משחק באקדמיה לאומנויות הבמה.